شستشوی طلا، جواهر و زیورآلات به کمک التراسونیک

شستشوی و تمیز کاری طلا، جواهر و زیورآلات در التراسونیک کلینر (التر) با کمک امواج فراصوت

در ویدیو بالا سعی شده است عملکرد حمام التراسنیک (التراسونیک کلینر) در شستشو و پاکسازی طلا، جواهر و زیورآلات به تصویر کشیده شود.

همانطور که ملاحظه می فرماید التراسونیک توانایی تمیزکاری تمامی زاویایی پیچیده قطعات (حتی زیر نگین ها) را بدون ایجاد هیچگونه آسیبی بر روی قطعه دارا می باشد.

به طوریکه نتیجه خروجی 17 بار تمیز تر از شستشوی دستی خواهد شد.

در مراحل ساخت، پولیش و حتی پس از استفاده، التراسونیک ساده ترین و کاراترین روش جهت شستشو وتمیز کاری طلا و زیور آلات می باشد.

روش کار در سیستم های التراسونیک به این صورت است که قطعات در مخازنی که با آب و مواد پاک کننده پر گردیده اند غوطه ور می شود و پس از تنظیم زمان و دمای شستشو توسط اپراتور عملیات شستشو بدون دخالت نیروی انسانی انجام می گیرد. به شکلی که درست از لحظه ای که قطعات در وان التراسونیک قرار می گیرند، حجم زیادی از آلودگی ها به سرعت از روی قطعه کنده می شود.

در این دستگاه ها تا زمانی که سیستم التراسونیک در حال کار است، قطعات به آرامی توسط میلیون ها حباب میکروسکوپی که توسط انرژی صوتی در مخزن تولید شده است مورد تمیز کاری قرار می گیرند، این انرژی قادر است به تمام نقاطی که دسترسی به آنها مشکل است نفوذ کرده و عملیات شستشو را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.

نوشته های مرتبط
یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.فیلد های مورد نیاز علامت گذاری شده اند *