معرفی شرکت مهندسی فراصوت صنعت

شرکت مهندسی فراصوت با 26 سال سابقه فعالیت دارای دو دپارتمان پزشکی و صنعتی با کادری مجرب متشکل از کارشناسان فنی، مهندسی پزشکی و الکترونیک در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه ارائه تجهزات پزشکی و صنعتی فعالیت دارد. سوابق کادر فنی شرکت در دوره های آموزش خارج از کشور و سازمان های معتبر داخلی بوده است. این شرکت دارای شناسنامه فعالیت از اداره کل تجهیزات پزشکی، و برای خدمات دستگاههای تصویربرداری پزشکی از سازمان انرژی اتمی دارای پروانه می باشد و همچنین تمامی محصولات صنعتی خود را (سیستم های التراسونیک و محلول های شستشوی صنعتی) با اخذ گواهینامه نمایندگی از معتبرترین برندهای روز دنیا ارائه می نماید. 26 سال سابقه فعالیت و تلاش صادقانه در دو زمینه تجهزات صنعتی و بیمارستانی همگام با آموزشهای فنی- تخصصی تجهیزات نوین در داخل و خارج از کشور گواه تجربه و تخصص کادر فنی شرکت می باشد

Stack
Stack

دپارتمان های فراصوت صنعت

این شرکت در دپارتمان صنعتی خود با گذراندن دوره های آموزشی لازم واخذ گواهینامه های مورد نیاز در زمینه تعمیر، نگهداری، ساخت و کالیبراسیون دستگاه های التراسونیک کلینر موفق به اخذ نمایندگی انحصاری از دو کمپانی بندلین آلمان و انگوتک سوئیس گردیده. شرکت فراصوت با ارتقای تعداد نیروی انسانی مجرب و همچنین با اکتفا به پرسنل توانمند گذشته خود قصد آن دارد که، فناوری التراسونیک کلینر را به صنعت ایران معرفی نماید و کاربردهای آن را در جامعه صنعتی ایران بعنوان یک تکنولوژی اثربخش جانمایی کند. بدینمنظور در تلاش و کوشش هستیم که با ارتباط تنگاتنگ و تعامل دوجانبه با صنایع مختلف در ایران و درک و فهم متقابل از یکدیگر بهترین روش های کاربردی را در جامعه صنعتی ایران استفاده نمائیم. هم اکنون به منظور : - شستشوی تمامی تجهیزات ، ابزارآلات و قطعات ماشین آلات مختلف صنعتی - چربی گیری قبل از هر فرآیند آبکاری ، پوشش دهی و ..... - اسید شویی - شستشوی قطعات در فرایند اورهال بسیاری از تجهیزات پالایشگاهی ، نیروگاهی و صنایع سنگین - تمیز نمودن سطح از هرگونه آلاینده قبل از فرآیند های NDT از روش های سنتی در ایران استفاده می گردد. درحالیکه می توان از فرایند التراسونیک کلینر و مزایای بیشمار آن استفاده نمود و بسیاری از معایب بالا را برطرف کرد. با توجه به منابع علمی و استانداردهای موجود و اثبات شده، با استفاده از روش های نوین و فرایند التراسونیک کلینر از مزایای زیر می توان بهره برد : - افزایش سرعت خط تولید - ارتقای کیفیت محصولات - جلوگیری از هزینه های اضافه در مصرف آب ، برق و نیروی انسانی - تاثیرگذاری بسیار بالا بدون ایجاد هرگونه آسیب مکانیکی به قطعات ، تجهیزات و ..... برای رسیدن به اهداف ذکر شده در بالا مصائب و مشکلات زیادی را تحمل کردیم و تجارب اندوختیم تا در حال حاضر همگام با تکنولوژی روز اروپا و آمریکا در خدمت جامعه صنعت ایران باشیم.

شرکت مهندسی فراصوت صنعت با 26 سال سابقه در زمینه تعمیر و نگهداری و فروش دستگاههای تصویربرداری، تجهیزات اتاق عمل و بخش CSR ، با کادری مجرب و دارای شناسنامه فعالیت از اداره تجهیزات و سازمان انرژی اتمی، به عنوان مشاوره فنی و فروش افتخار دارد ، توانایی های خود را در زمینه ارتقاء مراکز درمانی کشور به شرح ذیل اعلام نماید :
- سرویس و نگهداری کلیه دستگاههای رادیولوژی ثابت، Portable ، ماموگرافی و C-Arm اتاق عمل.
- سرویس و نگهداری دستگاههای رادیو گرافی دندان و پانورکس .
- ارائه انواع ژنراتور فرکانس بالا (High Frequency ) با توان مختلف جهت به روز رسانی دستگاههای قدیمی رادیو لوژی و فلورسکوپی .
- ارائه انواع تیوب های اشعه ایکس، بوکی استند، تخت رادیولوژی- تخت فلورسکوپی و...
- توانایی مهندسی مجدد در دستگاههای رادیولوژی معمولی و تبدیل آنها به دستگاههای دیجیتال کامل D.D.R با یک یا دو Flat Panel.
- کنترل کیفی کلیه دستگاهای ایکس - ری .
- سرویس ، نگهداری و بازسازی دستگاههای اتوکلاو و شستشوی بخش CSR
- سرویس ، نگهداری و بازسازی دستگاههای بخش اتاق عمل